HEMEN ARA  SORU SOR
KOMBİ HİZMETLERİMİZ

KAYSERİ KOMBİ SERVİSİ

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. KAYSERİ KOMBİ SERVİSİ yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. KAYSERİ KOMBİ SERVİSİ hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Kayseri Kombi Servisi olarak 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Arızalanan kombilerinizi uzman ekiplerimiz tarafından tamir ettirmek ve komple bakımını yaptırmak için tercih edeceğiniz firmamız, her marka kombinin tamirini gerçekleştirmektedir. Ayrıca sunduğumuz tüm hizmetler 1 yıllık garanti kapsamındadır ve uygun fiyat garantisiyle sunulur. Kayseri’de kombi servisi arayışı içerisinde olan herkes için yüksek müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmeye devam ediyoruz.

Kombinizin uzun ömürlü olması için bakım ve onarımı mutlaka yapılmalıdır. Yıllık bakımını aksatmadan yaptırmalı ve bu anlamda güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Çalışmalarına devam eden firmamız Kayseri Kombi Servisiolarak kombilerin tamirinin yanı sıra yedek parça temin hizmetlerine de devam etmektedir. Uzman çalışanlarımız tarafından garantili bir şekilde bakımı yapılan kombilerinizin uzun süreli kullanılması için bu işlemin gerçekleştirilmesi gerekir. Firmamıza dilediğiniz her an ulaşarak kombi bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kayseri Kombi Servisiolarak ilk önce cihazın tozlarını temizliyor ve daha sonra yanma hanesini de temizliyoruz. Tesisat filtresinin sökülüp temizlenmesinin ardından meme gözenekleri ve prop gözlerini temizleniyor ve genleşme tankındaki hava oranını ölçerek gerekli temizleme işlemlerine devam ediyoruz. Ayrıca kombinin fan motorunda bulunan fanın tozlarının da fırçayla temizlenmesinin ardından cihazın bakımını tamamlıyoruz. Son işlemde ise cihazınızı çalıştırarak tekrar kontrolünü sağlıyor ve sıcak su akışını kontrol ediyoruz.

Kayseri’de kombi servisi arayışlarınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. http://www.iklimservis.com/ olarak kombi yedek parça arayışlarınız için de bizlere ulaşabilirsiniz. Deneyimli çağrı merkezi personellerimiz bu konuda gerekli teknik desteği sunarken ayrıca bilgilendirme de sağlar. Alanında uzmanlaşmış olan ekiplerimiz ayrıca hemen servis çağır hizmetiyle Kayseri’nin neresinde olursanız olun çok kısa sürede adresinize ulaşır. Bakımı yapılacak ürünlerinizi evinizden alır ve çalışma atölyemize getirir. Kısa sürede kaliteli bir şekilde gerçekleştireceğimiz çalışmaların ardından ürünlerinizi çalışır şekilde yeniden adresinize ulaştırır.

Kayseri’de kombi bakımı hizmeti almak isteyen herkes için bu hizmetlerin tamamı en uygun fiyatlarla sunulur. Daha fazla vakit kaybetmeden ürünlerinizin ömrünü uzatmak ve bu konuda teknik destek almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 
İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK