HEMEN ARA  SORU SOR
KOMBİ HİZMETLERİMİZ

KAYSERİ KOMBİ TAMİRİ

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. KAYSERİ KOMBİ TAMİRİ yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. KAYSERİ KOMBİ TAMİRİ hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Kombinizin uzun ömürlü olması için bakım ve onarımı mutlaka yapılmalıdır. Yıllık bakımını aksatmadan yaptırmalı ve bu anlamda güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Çalışmalarına devam eden firmamız Kayseri Kombi Servisi olarak kombilerin tamirinin yanı sıra yedek parça temin hizmetlerine de devam etmektedir. Uzman çalışanlarımız tarafından garantili bir şekilde bakımı yapılan kombilerinizin uzun süreli kullanılması için bu işlemin gerçekleştirilmesi gerekir. Firmamıza dilediğiniz her an ulaşarak kombi bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 

Kayseri’de kombi bakımı hizmeti almak isteyen herkes için bu hizmetlerin tamamı en uygun fiyatlarla sunulur. Daha fazla vakit kaybetmeden ürünlerinizin ömrünü uzatmak ve bu konuda teknik destek almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK