HEMEN ARA  SORU SOR
MARKALAR
Kayseri Demirdöküm Servisi

Kayseri Demirdöküm Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Kayseri Demirdöküm Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Kayseri Demirdöküm Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Kayseri demirdöküm servisi sizlere güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla kombi cihazlarınızın yıllık bakımlarını ve olası arızalarını rahatlıkla halletmeniz için hizmet sunmaktadır.

Bütün yıl yoğun olarak kullanılan kombi cihazının yılda en az iki kez mevsim geçişlerinde bakım işlemlerinin yapılması oldukça önemlidir ki bakım işlemleri geri dönülemez arızaların önüne geçmek için bir koruyucu olarak düşünülebilir.

Kayseri içerisinde ikamet ediyorsanız kombileriniz için endişelenmenize artık gerek yok.

Profesyonel servis ve kaliteli hizmet anlayışı ile Kayseri demirdöküm servisi çalışmalarını müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmektedir.

Kayseri demirdöküm servisi çalışma politikası nasıldır ?


Öncelikle firmamız servis politikalarında şeffaf fiyat anlayışı bulunmaktadır. Yani kombi bakımında uygun fiyat kombi bakımında indirim ucuz reklam cümleleri kalitesiz hizmetin göstergesi olarak değerlendirilebilir. Evet düzenli olarak yaptırmanız gereken bakımların yanı sıra bütçenize uygun olup olmadığını sorgulamak müşteri olarak en büyük hakkınız.

Profesyonel Firma servisleri düzenli ve kontrollü çalışırken korsan servisler aradığınız anda bir işlem yapmamalarını rağmen sizden sadece evinize gelip ürünü gördükleri için ücret talep ederek sizi zarara uğratabilirler. Bütün bunlar göz önüne alındığında korsan servislerden neden uzak durmanız gerektiğinin cevaplarını bulabilirsiniz.

Kayseri demirdöküm servisi bakımı nasıl yapar?


Kayseri demirdöküm servisi evinize kadar gelerek kombinizin sıcak su ve kalorifer yanma durumunu kontrol eder.

Kombinizin su sızdırmazlık kontrolü yapar daha sonra kombinizin tozlanma kontrolü ile birlikte gerekliyse temizleme işlemini sağlar.

Kombinin elektrik bağlantılarını kontrolünü sağlar genleşme tankının kontrol eder kombinin baca fanı kontrol ederek temizler.

Bacalı ve yoğuşmalı kombilerde teknolojik farklılıklar nedeniyle uygulanması gereken ek işlemleri de gerçekleştirerek size şeffaf hizmet sunar.

Yapılan her işlemin ücret politikası bellidir ve bunun dışında bir ücret ödemeniz gerekmez.

demirdöküm markasının yetkin servisi olan Kayseri demirdöküm servisi sayesinde güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını hayata lanse edilmiş şeklini görecek ve kaliteli bir hizmet almaktan mutluluk duyacaksınız.

7 /24 açık olan müşteri hattımız ile bizlere ulaşabilir ve ihtiyacınız olan hizmeti talep edebilirsiniz.

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK