HEMEN ARA  SORU SOR
MARKALAR

Kayseri Demirdöküm Servisi

Demirdöküm 50 yılı aşkın bir süredir Türkiye'de ısıtma sektöründe hizmet veren yerli bir markadır.Türk insanı şu anda kullanılan birçok ısıtma cihazını Demirdöküm sayesinde tanımıştır.Bu nedenle Demirdöküm ısıtma cihazları konusunda Türkiye'de ilklerin öncüsü ve değişmez markası olmuştur.

Demirdöküm ısı konforu dendiğinden Kayseri'de tercih edilen ve akla ilk gelen bir markadır.Soba,kazan,radyatör,kat kaloriferi,şofben,kombi,döküm radyatör ve panel radyatör gibi birçok çeşitte ısı makineleri üreten bir markadır.Soğuk hava şartlarında evlerinizde tercih ettiğiniz ve konforuyla kullanıcılarını memnun eden Demirdöküm halen çalışmalarına devam etmektedir.

Demirdöküm markası altında üretilen birçok farklı kombi ve şofben bulunmaktadır.Bu kombi ve şofbenlerin en yaygınları soba,kazan,kat kaloriferi,kombi ve şofbendir. Çünkü bu ürünler zorlu kış günlerinin ve ısıtma konusunda evde bulunması elzem olan makinelerdir. Türkiye'de bazı bölgelerde kışlar çok ağır geçmektedir ve kışa girmeden insanların aklına ilk gelen bu ürünlerin arıza vermesi durumunda ne yapacağıdır.Çünkü bu cihazların arızalanması ve bozulması evin ısınmamasına,suyun ısınmamasına gibi arızalar ortaya çıkartır.Bu da kullanıcılar için büyük sorun oluşturmaktadır.

Demirdöküm marka kombi ve şofben arızasında güvenle başvurabileceğiniz bir teknik servis olarak Kayseri'de İklim Servis hizmet vermektedir.Soğuk ve uzun bir kışa ev sahipliği yapan Kayseri şehri kombi,şofben ve kat kaloriferinin yaygın olarak kullanıldığı bir şehirdir.Ayrıca doğal gaz da bulunduğu için bu cihazla bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

İklim Servis zorlu kış günlerinde bile ayağınıza kadar gelerek Demirdöküm marka kombinizin arızalarını gidermektedir.İklim Servis tecrübeli çalışanları ve yoğun bilgi birikimiyle kombi ve şofbenlerinizin her türlü arızasını giderebilmektedir.Farklı koddaki tüm arızalarınızın sorunları İklim Servis güvencesiyle giderilmektedir.Kayserinin iklim şartlarını çok iyi bilen İklim Servis adından da anlaşılacağı üzere dört mevsim size teknik servis olarak yardımcı olmaktadır.İklim Servis ayrıca Kayserinin uzak semtlerine kadar giderek Demirdöküm marka kombilerin sorunlarını gidermektedir."Burası çok uzak nasıl gelsinler" diye dert etmeyin.İklim Servisin önceliği kombi servis tamir bakım ve onarım ile kullanıcılarının memnuniyeti ve arızalarının kısa sürede giderilmesidir.

İklim Servis Demirdöküm marka kombi ve şofben arızasında sizin en yakın yardımcınız olarak kendini günden güne geliştirmektedir ve var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Google+ 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK