HEMEN ARA  SORU SOR
MARKALAR
Kayseri Arçelik Kombi Servisi

Kayseri Arçelik Kombi Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Kayseri Arçelik Kombi Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Kayseri Arçelik Kombi Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

İklim Kombi olarak başlıca hizmetlerimiz; Arçelik Kombi Tamiri, Arçelik Kombi Bakımı, Arçelik Kombi Onarımı, Arçelik Kombi Montajı ve Kombi Servisi, Arçelik Elektronik Anakart Tamiri, Arçelik Kombi Tamir ve Onarımı bunlara ilave olarak Arçelik Kombi Yedek Parçaları konusunda hizmet vermekteyiz. 

Kayseri Arçelik Kombi Servisi olarak Tecrübeli uzman kadromuzla mesai saatleri içerisinde hizmetinizdeyiz. Kombinizde sorun yaşadığınız taktirde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kombi servis hizmetinde size bir telefon kadar YAKINIZ !!! 

Cihazınızın uzun ömürlü ve doğalgaz faturanızın ekonomik gelmesi için Yıllık Kombi bakımlarınızı yaptırmayı unutmayınız. Hizmet verdiğimiz markalar arasında Arçelik Kombi Servisi bulunmaktadır. Firmamız marka ve logolardan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK