HEMEN ARA  SORU SOR
MARKALAR
Kayseri Airfel Servisi

Kayseri Airfel Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Kayseri Airfel Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Kayseri Airfel Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Gelişen teknoloji ile birlikte Airfel Kombi alanında da her geçen gün yenilikler hakim oluyor. Garanti kapsam bünyesinde oluşan arızalar servis tarafından kabul görünürken aynı zamanda da garanti kapsamı dışında olan işlemlerde de ivedi bir şekilde bakım ve onarım yapılması da Airfel Kombilerinizin ömrünü daha fazla uzatmaktadır.

Uzman kadromuz ile birlikte sizlere kesintisiz hizmet ederken,  Kayseri Airfel Kombi alanında ki tüm bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Özellikle de ısınma alanında en çok kullanım alanını oluşturan kombileriniz de aşırı yüklenme olduğu anda ciddi anlamda hasarları meydana getirmektedir. Bu yüzden de daimi olarak bakım ve onarımlarını gerçekleştirmeniz daha uzun ömrü ele alacaktır.

Airfel yıllardır bu alanda en kaliteli kombileri üreterek müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor. Gerek parçaları ve gerekse de bakımı ile oldukça cüzi bir sunum gerçekleştiren firmamız geniş hizmet ağı sayesinde de tüm ihtiyaçlarınıza da yanıt vermektedir.

Sizlerin de Kayseri bölgesinde ikamet ediyorsanız ve Airfel marka kombiniz varsa ve servisimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizleri ulaşınız. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK