HEMEN ARA  SORU SOR
MARKALAR
Kayseri Ferroli Servisi

Kayseri Ferroli Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Kayseri Ferroli Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Kayseri Ferroli Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Ferroli,Avrupa'da üretilen ve ısıtma konusunda adı duyulmuş olup akla ilk gelen markalardan birisidir. Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde üretim tesisleri bulunan Ferroli Türkiye ile 1991 yılında tanışmıştır. Türkiye'de faal olan firma merkezi İstanbul olmak üzere üretimlerine devam etmektedir.

Ferroli,genellikle ürettiği kombilerle adını duyurmuştur.Üretip sattığı ürünlerin yarısından fazlasını kombiler oluşturmaktadır. Ferroli kombinin yanında ise klima,oda termostatı,su ısıtıcıları ve kazanlar da üretmektedir.

Ferroli marka kombiler güneş kollektörü ile entegre bir şekilde çalışmaktadır.Ayrıca özel olarak dizayn edilmiş yeni ergonomik LCD ekranıyla kullanıcılarına rahat ve kolay bir kullanım sağlar.Ferroli markalar çok sessiz çalışmakla birlikte ateşleme sistemi ise elektroniktir.Yüksek basınçtan korunma özelliği bulunan Ferroli kombileri düşük basınçta bile çalışabilir.Bu kombilerde paslanmaz çelik alaşımlı eşanjör sistemi de bulunmaktadır.Evde bulunan tesisat özelliklerine göre ise 3 konumlu devirdaim sağlar.Ferroli marka kombilerin bu özellikleri neden çok tercih edildiğini ve neden kullanıcıların memnun ettiğini göstermektedir. Ferroli marka kombilerde çeşitli ve güzel özellikler bulunsa da arıza verem ihtimali de bulunmaktadır.

Ferroli marka kombiniz bozulduysa,çalışmıyorsa,bakıma ihtiyaç duyuyorsanız,evinizin sıcak ortamı bozulmuşsa ve huzurlu bir ev ortamı arıyorsanız arıza durumunda size teknik destek sağlayan İklim Servise ulaşmanız sizin yararınıza olacaktır.Kayserinin zorlu kış şartlarında çalışabilen ve istediğiniz yere kadar ulaşabilen İklim Servis Ferroli marka kombilerinizin sorunun çözmede işinin ehli konumundadır.İklim Servis gerek tesisat bilgisi gerekse tecrübeli çalışanları ve bilgi birikimiyle bir teknik servisten daha öte bir hizmet vermektedir.

Kayseri'nin zorlu bir kışı olması sebebiyle kombinizin verimliliği için bakıma da ihtiyaç duyarsınız.İklim Servis Ferroli marka makinelerinizin bakımını da yapmaktadır.İklim Servis Ferroli'nin kombilerinden klimalarına,oda termostatlarından su ısıtıcılarına, kombilere ve kazanlarına kadar teknik servis hizmeti vermektedir.Bu nedenle Ferroli marka makinelerinizin arızasında İklim Servisten rahatlıkla destek isteyebilirsiniz.Ayrıca Kayserinin neresinde olursanız olun iletişime geçip teknik yardım alabilirsiniz. Kayseri'de hizmet veren İklim Servis Ferroli marka kombi ve diğer ürünlerin tamiri ve arızalarında sizin en yakın yardımcınızdır.

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK