HEMEN ARA  SORU SOR
MARKALAR

Kayseri Viessmann Servisi

Kayseri Viessmann Servisi Hemen Arayın : 0 352 331 89 19

Evlerimizde kullandığımız bazı cihazların bakım ve onarımı oldukça hassas yapılması gereken cihazlardır. Bu cihazlar içerisinde en önemliler arasında yer alanlar arasında ilk sıralarda kombiler bulunmaktadır. Hem ısınma hem de sıcak su temini konusunda oldukça önemli olan kombilerin kullanımı sırasında bakımının yapılması ve gerekli durumlarda tamir edilmesi dikkatli yapılmalıdır. Hayati tehlike oluşturabilecek durumların ortaya çıkmasının önüne geçilmesi adına Kayseri Viessmann Servisi olarak sizlere destek olmak üzere profesyonel ekibimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kombilerin tasarımlarının sürekli olarak değişmesine bağlı olarak teknik ekibimiz de kendini yenilemektedir. En son teknolojilerle kombi bakımlarının yapılmasını sağlamaktayız. Teknik servisimizin yanında yedek servis olarak da kombinize uygun yedek parça temini yapmaktayız.

Viessmann Kombileriniz için hemen servisimizi arayınız : 0 352 331 89 19

Kayseri Viessmann Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Kayseri ve civarında yaşayanlara hizmet vermekte olan İklim Kombi servisimiz Kayseri Viessmann Servisi olarak pek çok alanda sizlerin yanında bulunmaktayız. Kombi kurulumu ve onarımı oldukça hassas davranılması gereken bir durum olarak bilinmektedir. Kombinin kurulumunda kurulumun yapılacak mekanın keşfi ve kombinin uygun yere monte edilmesi söz konusunda hizmet verilmektedir. Monte edilen kombinin kullanımı sırasında da bazı onarımlara ihtiyacı olabilmektedir. Bunun yanında ve en önemlisi kombinin yıllık düzenli bakımının yapılmasıdır. Tüm bu hizmetleri profesyonel çalışanlarımızla sizlere sunmaktayız. Kombilerin yıllık bakımı sırasında olası tıkanıklıkların açılması için de tesisat bakımı yapılmaktadır. Bu bakım sırasında hem kombinin içinin hem de tesisatın temizlenmesi söz konusu olmaktadır. Bu bakımın yapılmasında hem elektronik cihazların kullanılması hem de kimyasal ürünlerin kullanılması söz konusu olmaktadır.

Kayseri Viessmann Servisi Kombi Yedek Parça Hizmeti

Kombilerin kullanımı sırasında bazı parçaların değiştirilmesi gerekebilmektedir. Bu parçaların temin edilmesi konusunda Kayseri Viessmann Servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Yedek parçaların satın alınması konusunda farklı seçenekler sunulmaktadır. Bu seçenekler arasında orijinal yedek parça satın alınması seçeneğinin tercih edilmesi servisimiz tarafından tavsiye edilmektedir. Orijinal yedek parçalar diğer yedek parçalara göre çok daha güvenli ve uzun ömürlü olmaktadır. Bu sebeple kombi onarımlarınız sırasında servisimizden bu parçaları ve teknik desteği alabilmeniz mümkün olmaktadır.


Google+ 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK