HEMEN ARA  SORU SOR
MARKALAR
Kayseri Viessmann Servisi

Kayseri Viessmann Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Kayseri Viessmann Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Kayseri Viessmann Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Kayseri viessman servisi Kayseri’de hizmet vermekte olup civar semtlerden de viessman marka kombiniz için kaliteli ve güler yüzlü hizmet taleplerinize karşılık vermektedir.

Kayseri viessman servisi bakımı nasıl yapılır?


Kombi bakımı işlemi Kayseri viessman servisi tarafından profesyonel ekip aracılığı ile gerçekleştirilir ve detayları şöyledir:

Öncelikle bilmeniz gereken husus kombi servisi ve petek temizliğinin birbirinden ayrı işlemler olup birbirini tamamlayıcı unsurlar olduğudur.

Kombi bakımı mevsim geçişlerinde yaz başlangıcı ve kış başlangıcı zamanlarında yani ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde düzenli olarak yaptırılmalıdır.

Bu bakımları yapmadığınız takdirde kışın ortasında bütün evinize ısıtan ve size sıcak su temin eden emektar kombinizin arızalanması durumunda karşı karşıya kalabilirsiniz.

Aynı zamanda bütün bunların yanı sıra kombi bakımlarını devamında petek temizliği işlemini de yaptırılması ısının eşit ve düzenli bir şekilde yayılması için gerekli işlemler arasında sayılır.

Kayseri viessman servisi kombi bakım esnasında kombi tozlarının temizlenmesi işleminden sonra yanma haznesinde biriken tozlar temizlenir.

Tesisat filtresi sökülerek temizlik işlemi gerçekleştirilir brülör parçası sökülüp yıkanarak tekrar yerine monte edilir. Kombinin içerisinde mevcut olan ateşleme elektrotları zımparalanır fan motorunda bulunan fana yapışmış durumdaki tozlar fırça ile temizlenmeli genleşme tankı içerisindeki mevcut hava oranının ölçümü sağlanmalıdır ve gerekli ise genleşme tankına hava takviyesi yapılmalıdır.

Kayseri viessman servisi ile bacalı kombiler de özellikle baca emniyet limiti hassaslığı kontrolü sağlanır baca emniyetin değiştirilmesi gerektiği durumlarda Bu işlem gerçekleştirilmeli sıcak su akışı kontrollü sağlanmalı ve kombinin baca bağlantı haznesi titizlikle temizlenmelidir.

Veyahut yoğuşmalı kombi teknolojisine sahip bir kombi cihazınız var ise yetkili servis bu konuda gerekli işlemleri sağlamakla mükelleftir.

Kayseri viessman servisi ücretlendirme konusunda da şeffaf politikasını terk etmez.

Alacağınız hizmetin piyasa tutarı neyse ve ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini şeffaf ve doğru bir şekilde bilirsiniz.

Merak ettiğiniz tüm konularda ve sorular da 7/24 aktif olan müşteri temsilci hattı ile iletişim kurabilir İhtiyacınız olan kaliteli güler yüzlü ve bütçenize uygun Vaillant marka kombilerinize de iyi gelecek uzman servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK