HEMEN ARA  SORU SOR
KOMBİ HİZMETLERİMİZ

KAYSERİ KOMBİ BAKIMI

Kombi bakımı, tecrübe isteyen bir iştir. Bu anlamda Kayseri Kombi Bakımı olarak sizlere profesyonel bir bakış açısıyla yardımcı oluyor ve bu hizmeti sunarken yine profesyonel cihazlarımızı kullanıyoruz. Kombi cihazları için arıza ve teknik servis hizmeti sunarken kombi temizliği hizmetlerimizden de yararlanmanızı sağlıyoruz. Yılda en az bir defa yaptırmanız gereken kombi bakımıyla ilgili Kayseri’de kombi bakımı yapan firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Günümüz ev ve iş yerlerinde kombi kullanımı fazlasıyla gerçekleşmektedir. Bu cihazların bakımı yapıldığında daha yüksek performans elde edilirken yine düşük yakıt tüketimi de gerçekleşebilmektedir. Uzman personelimiz Kayseri’nin tüm bölgelerine kombi bakım hizmeti götürmektedir. Haftanın 7 günü kesintisiz olarak alacağınız kombi bakım hizmeti tüm marka ve modelleri kapsamaktadır. Ayrıca kombileriniz için gerekli olan yedek parça arayışlarını da firmamızdan karşılayabilirsiniz. 

Kayseri Kombi Bakımı, uzman ekiplerimiz tarafından 1 yıl garantili olacak şekilde yapılır. Ayrıca orijinal yedek parça garantisiyle birlikte gerekli bakım ve onarımı gerçekleştirilmektedir. Her marka kombi için tamir hizmeti sunuyor ve kombi arıza ve kombi teknik servis hizmeti de sunuyoruz. Günün her saati bizleri arayabileceğiniz çağrı merkezimize ulaşarak da bu konudaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Kayser’de kombi bakımı yaptırmak isteyenler için kesin çözüm ve uygun fiyat garantisi sunarken kombi servisi hizmetlerimizden de yararlanmanızı sağlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşarak almak istediğiniz hizmeti belirtmek olacaktır. 

Kayseri Kombi Bakımı hizmetlerinde önemli olan faktör kaliteli hizmettir. Profesyonel ekibimiz kombi parça değişimi yaparken orijinal yedek parça kullanmakta ve cihazların ömrünü uzatmaktadır. Bilgi ve servis talepleriniz için arayabileceğiniz firmamızla birlikte daha iyi bir hizmet alabilir ve kombilerin bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışan firmamız donanımlı personelleri sayesinde Kayseri’de kombi bakımı yapan firmalar arasında öncü olmaya devam etmektedir. Bu açıdan bakıldığında gündelik yaşamda önemli bir yeri olan kombi bakımının güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmalar tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Hemen bizleri arayabilir ya da http://www.iklimservis.com/ adresi üzerinden Online servis çağır hizmetimizden yararlanarak kombi bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz. 

KOMBİ BAKIMI HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRME

Soğuk kış günlerinde, insanların en önemli sorunu ısınmaktır. Herkes bir şekilde ısınmak için farklı araçlardan faydalanır. Soba, Klima ve Kombi gibi… Kayseri gibi soğuğu sert olan illerde klima pek yeterli gelmemektedir. Sobaya gelecek olursak, oda çok eziyetli olduğu için insanlar tarafından çok tercih edilmemektedir. Geriye bir tek kombi ile ısınma yöntemi kalmaktadır. Kayseri'nin geneline bakıldığı zaman en çok kullanılan ısıtıcı kesinlikle kombilerdir. Fakat bu ısıtıcıyı kullanan kişilerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır.Kayseri kombi bakımı servisleri ile sürekli irtibat halinde olmalısınız. Çünkü bu araçların yılda en az 1 kere mutlaka, servis yetkilileri tarafından bakımları yapılmak zorundadır. Aksi taktirde ısınma da sorunlar yaşayabilirsiniz, su ısıtıcınız çalışmaz veya çok daha farklı arızalar çıkabilir.

Kayseri kombi bakımı yapan yerler bakımda neler yaparlar?

* İçinde ki kirli su tahliye edilir ve temiz su ilave edilir.

* Genleşme tankının hava birimi çok önemlidir. 0,75 MBar'ın altına düşme yapmışsa, hava basılarak yükseltilmesi sağlanır.

* Yanma odasının temizliği sağlanır.

* Borular tamamen çıkartılır. Sonrada bir tel fırça yardımıyla iyice temizlenir.

* Fan da sökülür ve kontrolü sağlanır. Eğer fan sesinde sıkıntı varsa, komple temizlenir.

* Isınmayı sağlayan kalorifer dönüş filitresi de sökülür. İnce bir şekilde temizliği yapılır.

* Kombide bulunan iç aksamın tamamı söküldükten sonra, en güzel şekilde temizlenir.

* Temizlik için sökülen parçalar tek tek yerlerine takılır.

* Kombinin yeniden suyu doldurulur ve eksilen gaz yeniden basılarak, gaz ayarı da yapılır.

* Son olarak gaz sızdırma testi yapılarak, sorun yoksa kullanıcıya teslim edilir.

Yukarıda saydığımız maddeler de gördüğünüz gibi bu bakım işlemini evde sizlerin yapması mümkün değildir. Bunun için mutlaka Kayseri kombi bakımı yapan yerlerle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Böylece senedir 1 defa yaptıracağınız basit bir bakımla, tüm sene sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde kombinizi kullanabilirsiniz. Aksi durumlarda ise sorunlu ve soğuk kış günlerinin siz beklediğinizi unutmayınız. 

Google+ 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK