HEMEN ARA  SORU SOR
MARKALAR

Kayseri Vaillant Servisi

Vaillant,Türkiye'de kombi ve klima konusunda yabancı marka severlerin en çok tercih ettiği markalardan birisidir. Vaillant dünyada kombi üreten ilk firmalardan birisidir.Yüzyılı aşkın bir süredir üretim yapmaktadır.Almanya'da kurulan firma ürettiği kombi ve havalandırma cihazlarında işinin hakkını veren bir marka olmuştur.Özellikle Alman çıkışlı olması yabancı marka tercih edenleri cezbetmektedir.

Vaillant,merkezi klima,normal klima,doğal gazlı şofben,ısı pompa sistemleri ve salon tipi klimalar üretmektedir.Bu ürünler arasından Türkiye'de en çok tercih edileni kombilerdir. Gerek iklim koşulları olsun gerek kullanımının kolay olması ve doğal gaz kullanımı nedeniyle kombi tercih edilmektedir. Vaillant marka kombi ve havalandırma cihazları her ne kadar sağlam ve yüksek teknoloji ürünleri olarak üretilse de zamanla yıpranabilir ve arıza gösterebilir.Yanlış kullanım,tesisatın yetersizliği ve gerekli bakımların yapılmamış olması Vaillant marka cihazlarınızın ömrünü kısaltabilir.Bu nedenle kombi,şofben ve klimalarınızın bakımlarını zamanında yaptırmanız gerekmektedir.

Vaillant marka kombi ve havalandırma cihazlarınızın arızalarında güvenle başvurabileceğiniz bir teknik servise ihtiyaç duyabilirsiniz.Çünkü sıcak yaz günlerinde klimasız kalmak ve soğuk kış günlerinde evinizin yeterince ısınmaması çok rahatsız edici bir durumdur.Bu zor anlarınızda yardım isteyebileceğiniz bir servis olarak Kayseri'de İklim Servis bulunmaktadır. Vaillant marka kombi ve havalandırma cihazlarınızın her türlü arzasında İklim Servise gönül rahatlılığıyla başvurabilirsiniz.İklim Servis gerek tesisat bilgisi gerekse bu cihazların arızaları hakkında yeterince tecrübeye sahip çalışanları ile teknik servis olarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır.İklim Servis ayrıca Vaillant marka cihazlarınızın bakımlarını da yapabilmektedir.Bu bakımlar cihazlarınızın ömrünü uzatmada sizlere fayda sağlayacaktır.

İklim Servis yabancı bir marka olan Vaillant cihazlarını tercih eden kullanıcılarının memnuniyetini önemsemektedir. Vaillant kolay tamiri olmayan ve arızaları hakkında bilgi sahibi olunması gereken cihazlara sahiptir.Bu nedenle İklim Servis çözüm odaklı bir servis hizmeti sunmaktadır.Ayrıca Kayseri'de mahalle ve bölge gözetmeksizin yardıma koşmaktadır.Gaz sızıntıları,ısıtmama sorunları,havalandırma cihazlarındaki tıkanıklıklar ya da kötü koku gibi arızalarda İklim Servis tam da sizin aradığınız özellikte bir servistir.

İklim Servis adından da anlaşılacağı üzere yaz kış demeden var gücüyle çalışmaktadır ve dört mevsim sizin en yakın yardımcınız konumundadır.Tek yapmanız gereken şey ise Vaillant marka cihazlarınızın arızasında rahatlıkla İklim Servisle iletişime geçmenizdir.
Google+ 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK